Rodinná rekreace

  

Vize :

Vizí koupaliště RICCO v Příboře je nabízet návštěvníkům ojedinělé a nevšední zážitky v letním  areálu s křišťálově čistou vodou a svěží udržovanou zelení. Umocnit celkový dojem za pomoci rozmanité letní nabídky jídel a nápojů, které vám připraví a bude nabízet usměvavý a odborně vyškolený personál.

Navážeme na čtvrt století trvající tradici, kde mezi hlavní cíle patří - mít vždy čisté koupaliště, přijmout návštěvníky od jara do podzimu bez ohledu na počasí a povětrnostní vlivy. Mít k dispozici zábavné atrakce pro rodiny s dětmi. Realizovat animační programy tak, aby přinášely silný zážitek. Zajistit kvalitní služby informačního kiosku s velmi dobrou jazykovou vybaveností personálu, s dostatkem propagačních materiálů a dostatečnou nabídkou regionálních produktů. Nabídnout individuální přístup ke každému návštěvníkovi a s maximální pečlivostí řešit jeho podněty a připomínky.

Koupaliště Příbor se zavazuje k plnění Standardu Českého systému kvality služeb.

 Rudolf Korčák

majitel firmy Ricco                                                                                       

    1.1.2021

                      U nás máte opravdové "leháro"......

 

pohodička v každé poloze

U NÁS JE KRÁSNĚ ...

STRÁNKA Č.1

 

Podívejte  se, jak se k nám dostanete.Kolem našeho města již vede zpoplatněný úsek dálnice,je tudíž nutné mít od 1.1.2021 DÁLNIČNÍ ZNÁMKU. Video vás navede na odbočení z dálnice  v čase  1 min. 18 sec. V pravém horním rohu se vám začne objevovat  předhůří Beskyd ( Palkovické vrchy ) a uvidíte také kousek bílé věže našeho kostela Pany Marie.  Tak to jsme my, to je naše město Příbor.

Klikněte  na obrázek ZDE :

PŘÍJEZD DO NAŠEHO MĚSTA

 

Podívejte se na virtuální prohlídku města a koupaliště :-))

 

PODROBNÉ INFORMACE  PRO TURISTY - REKREANTY  ZDE 

PŘIHLÁŠKU  NALEZNETE ZDE 

Rodinná rekreace je naši prioritou i v letní sezoně 2022. V odkazu "Léto 2022" naleznete novinky které jsme pro vás připravili.

Objednávky přijímáme již od 11.ledna. Reagujeme okamžitě na vaše požadavky a doporučíme volné termíny. Obratem zasíláme závaznou přihlášku se všemi informacemi k vaší dovolené. Rovněž jsou možné i platby na fakturu, avšak je nutné mít zaplacený pobyt a převedené peníze na náš účet nejméně 20 dnů před vaším nástupem. Platba pobytu je možná také platební kartou při příjezdu na recepci. 

Do 15.5.2022 provádíme rezervaci v chatičkách pouze na týdenní pobyty, po tomto datumu je možná rezervace i kratších pobytů.Místa pro stany,karavany i obytné vozy je možné již od ledna rezervovat na pobyty kratší než 7 dnů. Vzhledem k omezenému počtu míst pro stany ( 8x ) a míst pro karavany 4x , doporučujeme v době prázdninových měsíců provést rezervaci.

DŮLEŽITÉ  UPOZORNĚNÍ:

V případě, že ukončíté váš pobyt předčasně, nevracíme finanční částku za nevyčerpané dny. Firma RICCO NENESE ODPOVĚDNOST ZA ŠPATNÉ POČASÍ V PRŮBĚHU LETNÍCH MĚSÍCŮ. Storno podmínky jsou uvedené na přihlášce.

Ukončení dovolené v případě mimořádné situace vyplývající z vyhlášek Ministerstva zdravotnictví popř. Krajské hygieny Ostrava,bude nevyčerpaná částka vrácena na váš účet nejpozději do 31.8.2022.

 

Vzhledem k tomu, že máme přímo v areálu své soukromé informační centrum, vytváříme Vám výlety dle Vašich požadavků přímo na místě - jednak podle počasí a podle možností dopravní dostupnosti. Bez rozdílu, zda máte své vlastní vozidlo nebo budete využívat vlak či autobus.

 

NOČNÍ TIP :

Prohlídka nočního hřbitova s průvodcem za svitu světelných loučí. Vyprávění pověstí a historek o městě a jeho hřbitovních nájemnících.Nenechte si ujít tuto ojedinělou noční prohlídku, kde o překvapení není nouze. Začínáme vždy ve 22,00 hod.

IMG_8489

IMG_7612

IMG_0072

IMG_7557

IMG_0050

IMG_6989

kostel letecký pohled

 

  skvělá  podívána,skvělý zážitek...zajímavé informace to je naše město PŘÍBOR

 

 

UPOZORNĚNÍ:            
Přestože jedete do oblasti Beskyd, kde počasí nemusí být vždy takové jako na Jadranu, je možné prožít hezkou dovolenou díky návštěvám zajímavých míst v těsné blízkosti města.