Sportovní oddíly

Náš letní areál je ideální pro soustředění téměř všech sportovců.

PLAVÁNÍ - zcela ideální jsou podmínky pro plavání. Bazén o délce 50m s dvěma plaveckými dráhami nabízí v ranních a večerních hodinách ideální podmínky. Sportovci jsou ubytování v těsné blízkosti bazénu, stravování probíhá jen několik desítek metrů od chatiček. Připravíme pro vás přesně takové podmínky, jaké si přejete. Ceny jsou individuální a záleží od termínu a množství sportovců.  

FOTBAL - blízkost fotbalového hřiště, plavecký bazén, lehce kopcovitý terén a také pískové hřiště na volejbal nabízí dobré podmínky pro mladé fotbalisty. 5 minut od letního areálu je školní hřiště a cca 15 minut od letního areálu naleznete fotbalové hřiště s tribunou.

 

 

BASKETBAL - venkovní terén letního areálu společně s několika sportovišti je také ideální pro mladé basketbalisty. Školní hřiště s basketbalovými koši, dvě tělocvičny s profi hřištěm vytvářejí vhodné podmínky.     

VZPÍRÁNÍ - obrovská tradice příborského vzpěračského oddílu jistě nenechá nikoho na pochybách, že Příbor je tím správným místem pro soustředění především pro mladé vzpěrače.

CYKLISTIKA - krásné nenáročné terény, možnost uschování kol v budově. Všechna sportoviště  poskytujeme bezplatně. Zajistíme zábavný program, k dispozici plavecký bazén. Můžeme zajistit saunu,bowling, minigolf,cykloturistické mapy. Neváhejte nás kontaktovat.