Ubytování: penzion

NOVÝ PENZION  RICCO II.

Moderní pokoje s přístupem k internetu,kabelová TV,lednice,interiéry zhotovené na "míru ".Koupelny barevně řešené,kamerový systém,bezpečnostní rolety, patra na spaní. Rozšířili jsme tím naši ubytovací kapacitu celkem na 20 lůžek.Parkoviště s kapacitou 10 vozidel, výhled do okrasné zahrady.Nachází se několik metrů od řeky. CENA ZA UBYTOVÁNÍ ČINÍ 800,-Kč/noc/osoba. Pokoje jsou jednolůžkové s přistýlkou na patře.

      

PENZION RICCO I.

Penzion se nachází cca 5 minut pěšky od letního areálu. Nabízí standardní ubytování v podkrovních pokojích s výhledem na řeku nebo okrasnou zahradu. Pokoje jsou kompletně vybavené: Hi-fi věž, TV, lednička, vysoušeč vlasů, sprchový kout a WC na každém pokoji. Nábytek: noční stolky, šatník, lampičky, křesílka, pracovní stolek, konferenční stolek. Propagační a turistické předměty volně k dispozici. WIFI free na celém penzionu.

Některé pokoje jsou mezonetového typu, jsou jednolůžkové,některé dvoulůžkové.  Parkoviště na kamerách přímo u penzionu. CENA ZA OSOBU  činí :                      500,-Kč/noc/osoba. 

 

balkon

vstup

WC+SPRCHA 3.

kostell

zahrada

pokoj jednolůžák

Penzion je situován v blízkosti historické části města. Je samoobslužný a naším hostům jsme vytvořili domácí prostředí. Příjezdy a odjezdy jsou možné kdykoliv.        V letních měsících je spojitost penzionu s letním areálem a našim soukromým informačním centrem zárukou prožití levné a kvalitní dovolené v Beskydech.

PŘI DLOUHODOBÝCH PRONÁJMECH  JE CENA DLE DOHODY.