Zábavné atrakce

dovolená pro dobrodruhy 

tato sekce je pouze pro dobrodruhy a turisty,kteří chtějí poznat nepoznané. Všichni dnes viděli snad úplně všechno.Od Niagárských vodopádů přes zasněžené Himaláje až po klokany v Austrálii. 

Viděli jste však již start kosmické rakety ? Slyšeli jste někdy burácet motory raketoplánu ? Třásla se vám někdy země pod nohami ? Chcete být na místech kde s začala psát historie kosmonautiky ? 

UMOŽNÍME VÁM TENTO VÝLET. VÝLET na raketovou základnu do Kazachstánu.Umožníme vám  výlet  na     B A J K O N U R !!!

CENÍK A NABÍDKA PROGRAMU ZDE :

ceník start BAJKONUR

VIP TOUR  se vším všudy  ZDE :

VIP TOUR

Chcete vědět co to všechno obnáší ? Chcete vědět kolik to všechno stojí ? Ve výše uvedených odkazech  naleznete podrobnou nabídku, která  obsahuje  termíny startů raket , ceny za které je možné prožít něco,co vaše okolí doposud nevidělo a nepoznalo a také podrobný program co za své peníze uvidíte..Chcete někomu darovat dárek k jeho životnímu jubileu ? TAK TO JE TEN NEJORIGINÁLNĚJŠÍ,JEDINEČNÝ  A NEOPAKOVATELNÝ. Chcete prožít  i jinou dovolenou než v  standartních evropských letoviscích ?  Tak u nás máte možnost si splnit  své touhy a přání.Stát jen několik stovek metrů od burácejícího kolosu,který chrlí oheň a vznáší se k nebesům je pro chlapa zážitek na celý život !!!

KYZYLORDSKÁ  OBLAST  V KAZACHSTÁNU, kde naleznete  takové lahůdky jako je vyschlé aralské moře plné lodí "na suchu", nebo raketodrom BAJKUNUR  se svými raketoplány BURAN  vás  čeká. Stačí zavolat, napsat požadavek  a letííííííííííte ........

PODÍVEJTE  SE  ZATÍM ZDE :

https://www.facebook.com/bajkonur.net

 JÁ  A BAJKONUR

velbloudi

RAKETA  A JÁ